ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
Гостин
Гостин
avatar


ПишувањеПредмет: Re: Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?   Пет 26 Сеп 2008, 19:52

незнам како е,никогаш до сега не сум имал секс.требаше да имам ми вети една ама се изе*а со друг.
Вратете се на почетокот Go down
FICO
Тормозче
Тормозче
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 6
Години : 25
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 0
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 0


ПишувањеПредмет: Re: Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?   Пет 19 Сеп 2008, 17:58

каде не :D lol па вака сум пробал на плажа, нз у вода :) wild дома дур сите биле дома хахаха кај мене у соба:) ај да не набројувам хх Cao
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
huBaBuBa
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 457
ТОРМОЗ порака : Биди и ти... дел од ТОРМОЗЕЊЕ :D:D:D
Љубовен статус : СРЕЌНО ЗАЉУБЕН
Години : 31
Локација : Ѓорче
Занимање : Студент
Се чувствувам : Среќно
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 977
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 40

Мојот миленик : Кравичка
Се вика : Трубаревка
:

ПишувањеПредмет: Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?   Пет 05 Сеп 2008, 23:52

тука сакам да видам креативни одговори :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Најоткачено место каде што сте имале секс до сега?
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: ЖИВОТ :: Љубов & Секс-
Отиди до: