ТормозењеHomeБарајGalleryПрашања/ОдговориЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлезCalendar

Share | 
 

 Македонски тенис...

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down 
АвторПорака
GoldenBoy
ToРмОзЕр
ToРмОзЕр
avatar

Male
БРОЈ НА Тормоз ПОСТОВИ : 2089
Години : 32
Локација : Скопје-Карпош1
Занимање : Студент
Е Баш вака :
ПОЕНИ ЗА АНГАЖИРАНОСТ : 1139
ВАШИОТ РЕЈТИНГ : 17

:

ПишувањеПредмет: Македонски тенис...   Вто 02 Сеп 2008, 10:19

Дали мислите дека имаме добри тенисери кои можат да не претстават достојно и кои според вас се најдобри?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Македонски тенис...
Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: СПОРТ :: Тенис-
Отиди до: